Portret

Portret / Twarze Beztwarzowego

Sesja portretowa to za każdym razem niepowtarzalne, wyjątkowe, intymne spotkanie Ciebie ze mną, ale i – dla mnie – ja sama spotykam się ze sobą, przeglądając się w Twoich oczach. Widzę w nich głębokie piękno i miłość, czasem ból i smutek, czasem strach, czasem skrywaną złość – widzę pełne spektrum człowieczeństwa, wspaniałe i imponujące, jedyne w swoim rodzaju. Piękno, które sprawia, że czasem odkładam na chwilę aparat, by w pełni zachwycić się nim, Tobą. By pobyć razem w trwającej chwili, by nacieszyć się nią. Czasem intensywnie rozmawiamy, czasem milczymy, czasem jest mnóstwo śmiechu, czasem przeważa powaga. Przychodzisz do mnie taka, jaką jesteś, taki, jakim jesteś i moim zadaniem jest uwiecznić to, co widzę w Tobie najpiękniejszego – prawdę o Tobie. To, co kocham najbardziej.

Oferuję Ci poczucie intymności, pozytywne zaskoczenie, rodzaj rewelacji w odkrywaniu nowych aspektów Ciebie samej, Ciebie samego – moimi oczami. Wartość poznawczą – wzrost samoświadomości. Proces realizacji Twojego zamówienia obejmuje budowanie relacji pomiędzy nami, doświadczenie jej dynamiki stanowić może ważne przeżycie dla Ciebie i wartość samą w sobie.

Zapraszam Cię serdecznie,

Natalia

 

A o tym, co najważniejsze piszę w blogu, który przeczytasz tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/y własną sesją zdjęciową, zapraszam do kontaktu poniżej lub pisząc mail: [email protected] / If You are interested in Your own photo session, please feel free to contact me below or [email protected]

Więcej też na Facebooku i Instagramie  / More also on Facebook and Instagram

portrety / portraits

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego / You can also write to me directly using contact form: